Бивши начелници Топличког Управног округа

ДР НЕБОЈША ВУКАДИНОВИЋ
мандат начелника од 14.11.2014. до 29.03.2018. године

др Небојша Вукадиновић - бивши начелник Топличког Управног округадр Небојша Вукадиновић рођен је 27.10.1962. године у Добоју, Република Српска, од оца Драгомира и мајке Вукосаве рођене Гмијовић.

Живи и ради у Прокупљу.

Основну и средњу школу (гимназију) завршио у родном месту.

Медицински факултет Универзитета у Београду завршио 1992. године.
Специјалиста педијатрије од 2002. године завршио Медицински факултет Универзитета у Нишу.

Ожењен је и отац је троје деце.

 

 

Радно искуство:
– Завод за здравствену заштиту радника „Крушик“ Ваљево,
– Редовни и ванредни професор у Медицинској школи у Ваљеву,
– Дом здравља Прокупље – обављао функције начелника службе за здравствену заштиту деце и омладине као и функцију директора Дома здравља у Прокупљу.
– На функцију начелника постављен је решењем Владе РС 14.11.2014. године.
– Функцију начелника Топличког Управног округа обављао је до 29.03.2018. године.

ЈОВАНОВИЋ БРАТИСЛАВ
мандат начелника од 28.03.2013. до 14.11.2014. године

ЈОВАНОВИЋ БРАТИСЛАВЈовановић (Љубомира) Братислав рођен 03.10.1973. године у Прокупљу по образовању дипломирани економиста.
Радни век започео у комерцијалној служби Београдске индустрије пива Београд одсек велепродаје.
На радно место начелника долази из Министарства унутрашњих послова Одељења криминалистичке полиције ПУ Прокупље где је обављао послове инспектора Одсека за сузбијање привредног криминалитета.
Решењем Владе Републике Србије дана 28.03.2013. године именован за начелника Топличког Управног округа.

Ожењен је и отац једне девојчице.

 

 

Решење о разрешењу Јовановић Братислава са функције начелника Топличког Управног округа донето је на 63. седници Владе Републике Србије одржаној 14. новембра 2014. године, решење можете погледати овде.

СРЂАН ЈОРДАЧИЈЕВИЋ
мандат начелника од 26.07.2007. до 28.03.2013. године

СРЂАН ЈОРДАЧИЈЕВИЋ

Срђан Јордачијевић (ДС) је за начелника Топличког Управног округа именован на 18. седници Владе Републике Србије одржаној 26. јула 2007. године, пре именовања био је руководилац Одељења друштвених делатности у општини Прокупље.
На место начелника наследио је  Небојшу Миливојевића.
Јордачијевић је био члан Главног одбора ДС-а.
Приликом именовања, Јордачијевић је истакао да ће му приоритет у раду бити завршетак Водопривредног система „Селова“, који ће кад буде завршен снабдевати водом све општине Топличког округа и град Ниш. У приоритете је такође навеи и завршетак регионалне депоније и изградња заобилазнице око Прокупља.

Срђану Јордачијевићу престаје рад на положају начелника Топличког управног округа због подношења писмене оставке 28. марта 2013. године.

Решење о именовању/постављању Срђана Јордачијевића на функцију начелника Топличког Управног округа донето је на 18. седници Владе Републике Србије одржаној 26. јула 2007. године, решење можете погледати овде.

Решење о РАЗРЕШЕЊУ Срђана Јордачијевића са функције начелника Топличког Управног округа донето је на 58. седници Владе Републике Србије одржаној 28. марта 2013. године, решење можете погледати овде.